Jak v Delfínkovi řešíme absence a náhradní
hodiny?

Tyto lekce jsou službou pro naše klienty, ne naší povinností a v případě nesplnění uvedených podmínek není právní nárok na výběr
náhradních lekcí.

Po uhrazení zálohy kurzu Vám zřídíme uživatelský účet v náhradovém a rezervačním systému Auksys, kde Vám bude
připsán určitý počet kreditů, které budou čerpány na jednotlivé lekce kurzu. Kredity se nerovnají korunám českým.

Svoji absenci hlásíte prostřednictvím náhradového a rezervačního systému Auksys, co nejdříve, nejpozději však do 20 hod předchozího dne před plánovanou lekcí, a to on-line nebo smskou přímo do Auksysu (kod najdete pod "tisknout průkazku") Rozkliknete: Náhradový systém - kurzy - na konci je průkazka - tisk (lze jen rozkliknout bez tisku a kód si opsat) pak poslat sms dle navodu.

V případě Vašeho zájmu o náhradu omluvené lekce si můžete náhradní lekci zarezervovat v náhradovém a rezervačním systému Auksys. Z Vašeho konta se odečte příslušný počet kreditů, dle zvoleného programu. Náhrada náhrady není možná.  Po přihlášení je třeba nahoře v liště zvolit "Náhradový systém", dále "Kalendář kurzů" posléze si v jednotlivých záložkách zvolíte, kde chcete nahrazovat (VM plavání, RpR cvičení nebo RpR Horal apod.) Lekce s volnou kapacitou svítí v kalendáři zeleně. Kliknutím na ně se přihlásíte a pak ještě potvrdíte.

Peníze za nevyčerpané hodiny nelze vracet ani převádět do dalších kurzů. Nahrazení zameškaných lekcí je možné jen ve Vámi zaplaceném aktuálně běžícím kurzu. Nenechávejte si náhrady na konec kurzu, kdy jsou lekce plné.  V případě pokračování v kurzu je možné telefonicky domluvit prodloužení vybírání náhradních lekcí.

Veškeré dotazy ohledně náhrad řešte jen telefonicky s Jarčou Válkovou +420 773 930 063 9-17h